Strefa klienta

Audioterapia

Zaufanie do siebie –
lepszy kontakt ze sobą,
wewnętrzny spokój i równowaga

Zaufanie do siebie - lepszy kontakt ze sobą, wewnętrzny spokój i równowaga

Jest to terapia, która pomoże Ci bardziej zbliżyć się do siebie. Będzie to ukojenie wnętrza poprzez naukę akceptacji. Dlaczego właśnie akceptacji?

Ponieważ to dzięki niej łatwiej jest nam iść przez życie, nie oczekiwać i nie oceniać. Takie łatwe, a takie trudne. Dzięki akceptacji budujemy zaufanie, co pomaga być asertywnym, otwartym i wyrozumiałym.

or

Skupienie się na tym przez chwilę przywraca nam balans i wpływa na nasze poczucie szczęścia i wolności. Dzięki niej łatwiej będzie docenić to, co mamy i być za to wdzięcznym.

Efekty, które najczęściej występują po tym seansie:

  • Lepszy kontakt ze sobą
  • Zrozumienie siebie i procesów, które odbywają się poza naszą świadomością 
  • Większa akceptacja siebie
  • Przyzwolenie sobie na to, czego się pragnie 
  • Zaufanie do samego siebie 
  • Zniwelowanie napięcia
  • Wewnętrzna równowaga 
  • Opanowanie

Jak to działa?

Format – nagranie audio
Czas trwania – 30 minut
Cena – 129 zł
Dostęp – natychmiastowy dostęp do pliku na platformie przez 2 lata. Szczegóły dostępu do Audioterapii będą wysłane na mail od razu po zakupie.

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt, praca ze sobą w formacie audioterapii wymaga odosobnienia w miejscu, gdzie nikt Tobie nie będzie przeszkadzał, skupienia się i wykonania instrukcji podanych przez Maksyma Komara.

or

Opinie

Wiktoria

Przesłucham audioterapię jeszcze nie jeden raz. Bardzo mi się spodobała. Po pierwszym przesłuchaniu od razu stałam się bardziej spokojna, przestałam budzić się w nocy z myślami, że robię coś nie tak i co powinnam robić w przyszłości. Po drugim przesłuchaniu zaczęłam bardziej wsłuchiwać się w siebie i do swoich uczuć, dzięki czemu jestem mniej wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Ostatnie kilka dni więcej się uśmiecham i znowu pojawiła się we mnie wiara w siebie, w swoje siły i że wszystko potrafię.  Dziękuję 🙂

Olga

Dziś przesłuchałam seans z Maksymem. W momencie, kiedy jego głos mi zaczął mówić o oddechu miałam jakiś czas gęsią skórkę, zaczęłam zwracać uwagę jak oddycham i jak naprawdę genialnie pracuje mój organizm. Głos był bardzo przyjemny i spokojny, bez dodatkowych skoków emocjonalnych. Udało mi się wyłączyć ciało i być w tym stanie bezruchu i spokoju. 

Mózg trzymał kontrolę nad myślami do pewnego momentu, potem puścił, a gdy liczba była już 1, znowu dostałam gęsiej skórki i miałam łzy w oczach. Nie były to łzy bólu, ale spokoju i wyzwolenia z wewnętrznego napięcia, którego świadomie nie czułam aż do sesji. Przy drugim policzeniu wzięłam głęboki oddech i odpuściłam wszystko co mi przeszkadzało, a już kiedy było 5 otworzyłam oczy i zdałam sobie sprawę, że jestem naprawdę ważna w tym życiu, i że to ja kieruję wszystkimi procesami. 

Odpoczęłam fizycznie z korzyścią dla umysłu!  Dziękuję bardzo za Waszą pracę.

Viktoria

To była moja pierwsza styczność z audioterapią – ciekawe doświadczenie!

Audioterapia działa uspokajająco i relaksująco. Daje możliwość pozostania ze sobą, ze swoim ciałem bez stresujących myśli i ze zrozumieniem procesów, które zachodzą wewnątrz mnie nieświadomie. 

Podczas sesji łatwo było skupić się na spokojnym głosie mówcy i kojącej melodii. 

Była to przyjemna chwila relaksu w ciągu dnia, a słowa (podobne do słów wsparcia i akceptacji, które tak potrzebujemy czasem usłyszeć!) zmotywowały to podjęcia działań i decyzji bez strachu, ale z większym zaufaniem do siebie.

Agnieszka

Intonacja: Super, jak na sesji w gabinecie terapeutycznym

Dźwięk: Ok

Dynamika/tempo mowy: Ok

Szumy tła: Brak, super jakość nagrania

Czas trwania: Ok

Wstęp: Wstęp do sesji ok, idealne przedstawienie korzyści jakie ma przynieść sesja

Zakończenie: Super zakończenie poprzez wybudzenie odliczaniem, jak w gabinecie terapeutycznym

Paulina

Jestem świeżo po seansie i w pierwszej kolejności chciałam bardzo podziękować. Czułam jakby to była odpowiedz na wszelkie moje obecne potrzeby. Pierwsze, na co zwróciłam uwagę, to głos, tempo oraz ton Maksyma, który daje możliwość głębokiego odpoczynku i skupienia się na seansie. Do tej pory praktykowałam medytacje, jednakże łatwo się rozpraszałam, a przy tym seansie bardzo łatwo było mi się skupić na wypowiadanych słowach. Czuję się niesamowicie uwolniona od wszelkich natarczywych myśli, od stresu w moim ciele i głowie. Czuje taką lekkość i wdzięczność. W istocie seans buduje ogromne zaufanie i wspaniałą relację z samym sobą i myślę, że to absolutny must dla wszystkich ludzi żyjących w obecnych, stresujących czasach, kiedy czas płynie bardzo szybko. W pewnym momencie czułam, że moje ciało odpuszcza tak bardzo, że mimo zrelaksowanych mięśni i lekkości, do oczu napływały mi łzy z którymi czułam, że odpuszczam cały lęk, wszelki stres i ciężar poprzedniego roku. To było wspaniałe przeżycie i z pewnością mogę powiedzieć, że Maksym będzie miał we mnie stałą Klientkę. Do tej pory zmagałam się ze stanami lękowymi, z którymi ciężko było mi sobie poradzić, ale ten seans odnajduję  jako bardzo, o ile nie najbardziej pomocny. Strokrotne dzięki dla Maksyma za stworzenie tego nagrania. Ściskam! ♥️

Ania

Ja, po odsłuchaniu poczułam taki „relaks”. Głos Maksyma daje uczucie odprężenia i uspokaja. Utwierdza w przekonaniu o własnej wartości i wiary w siebie. I ja to dostrzegłam i poczułam.

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.