Zostaw swoją opinię

Konrad

Do Maksyma trafiłem w 2017 roku z problemem uzależnienia od narkotyków. Byłem już wtedy praktycznie na skraju wyczerpania, po prawie 12 latach nałogu byłem całkowicie zależny od narkotyków i alkoholu, a mój organizm oraz psychika nie dawały sobie już rady. Uzależnienie stało się tak silne, że nie potrafiłem sobie z nim w żaden sposób poradzić, a ze względu na stan mojego zdrowia każdy kolejny ciąg narkotykowy wiązał się z ryzykiem śmierci.

Czułem się totalnie bezradny i bezsilny wobec tego co się ze mną działo. Z racji tej iż konwencjonalne terapie odwykowe nie działały to zacząłem szukać bardziej alternatywnych i szybszych rozwiązań. Tak trafiłem na terapię do Maksyma.

Maksym okazał się tą osobą, która po raz pierwszy po wielu latach tchnęła we mnie życie i pomogła mi znaleźć w sobie siłę do walki z moją chorobą. Jego wszechstronna terapia okazała się momentem przełomowym w moim życiu i dzięki niej udało mi się stanąć na nogi. Po około pół roku terapii i regularnych spotkaniach czułem się w zupełnie innym miejscu niż przed terapią. Czułem się silny, wróciła do mnie radość życia i co najważniejsze to dzięki Maksymowi zacząłem odzyskiwać kontrolę nad swoim życiem.

Uważam go za znakomitego specjalistę o wielu zdolnościach terapeutycznych, którymi niejednokrotnie mnie zaskakiwał. I co bardzo dla mnie ważne, ten człowiek wkłada mnóstwo miłości w to co robi i naprawdę pragnie pomagać innym ludziom. Jego zaangażowanie, oddanie i prawdziwa pasja to coś co trudno spotkać w dzisiejszym materialnym świecie. Dziękuję Ci Maksym, Przyjacielu za wszystko co dla mnie zrobiłeś.

Inga

W ciągu kilku lat nagromadziło się wiele spraw, których skutkiem było zwątpienie w siebie, ogromny stres, chaos i co najgorsze – spadek motywacji. Te czynniki sprawiły, że w głowie kłębiły się myśli, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić a utrata pewności siebie tylko pogłębiała ten stan. W pewnym momencie postanowiłam coś z tym zrobić. Na samym początku zagłębiłam się mocno w psychologię. Świadoma problemu zaczęłam nad sobą pracować by zrozumieć to co mnie przytłoczyło i znaleźć jakieś rozwiązanie próbując wrócić na właściwy tor. Im więcej człowiek nad sobą pracuje tym bardziej zdaje sobie sprawę, że wokół jest mnóstwo ludzi, którzy mają podobne problemy jednak wstydzą się o nich mówić otwarcie.

W pewnym momencie trafiłam na wspaniałą Dziewczynę, która nie miała oporów by mówić o swoich problemach i tym, że nie raz zaczerpnęła pomocy psychologa, chodziła na psychoterapię i wiele innych. W takiej sytuacji człowiek jeszcze bardziej widzi to, że nie jest sam. Kluczowym był fakt, że pokazała drogę do przepracowania problemu w sposób inny niż psycholog czy psychoterapeuta – a była to hipnoterapia. Prowadząca swój profil na instagramie Ewa, zorganizowała live z Maksymem, który przedstawił schemat działania hipnozy. Minął tydzień nim zdecydowałam się do niego napisać i zaryzykować. Wystarczyły 3 sesje by pokonać to, co na początku wydawało się problemem.

Coś co chciałabym Wam powiedzieć to to, że nikt za nas naszego życia nie zmieni. Mamy na nie wpływ tylko my sami dlatego próbujmy i walczmy o siebie – by było nam lepiej.

Maksym – bardzo Ci dziękuję za ten czas, wyrozumiałość i cudowne doświadczenie!

 

Małgorzata
 
Doskonały trener hipnozy.
Doskonały Hipnoterapeuta.
Wielość technik stosowanych oraz metod działania pozwala idealnie dopasować kierunek wsparcia dla każdego.
Gorąco polecam .
Vladyslav
 
Bardzo polecam!
Atmosfera podczas sesji byla komfortowa, czulem sie bezpiecznie, wszystko bylo dokladnie wytlumaczone i widze pozytywne zmiany po jednej sesji hipnozy. Na pewno jeszcze wroce! 🙂
Beata

Polecam z całego serca, terapie i szkolenia przerobione fantastycznie.

Maksym oprócz tego że jest profesjonalista, jest wspaniałym ciepłym i dobrym człowiekiem. Empatyczny, rozumiejący, delikatny a przy tym bardzo konkretny i profesjonalny. To terapeuta który osiąga zamierzone wyniki. Żaden temat nie jest dla niego trudny. Polecam 👍👍
Marta

Etyka zawodowa na najwyższym poziomie.Jestem wdzięczna ,iż trafiłam pod skrzydła Maksyma Komar jako terapeutka .To jest to miejsce …🙏polecam

Beata

Człowiek Pasja. Z ogromnym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Polecam z całego 💙💙💙

Jarosław

Świetny terapeuta. Profesjonalne podejście, duża wrażliwość i zrozumienie na potrzeby klienta. Serdecznie polecam!

Piotr

Podoba mi się całokształt tego co przekazuje Maksym nie tylko kwestie hipnozy. Potrafi zainteresować i w ciekawy sposób połączony z pozytywnym stylem bycia trafić do ludzi z którymi pracuje.

Iza

Cieply pelen pokory niesamowity czlowiek. Szacunek za wiedze i umiejętności oraz za cierpliwowsc. Polecam.

Sylwia

Polecam zabieg hipnoterapii wszystkim zestresowanym, zagubionym, chcącym lepiej zrozumieć siebie. Pan Maksym w trakcie zaledwie 3 wizyt pomógł mi zapanować nad stresem i poprawić jakość życia, pokazał mi również metody pracy nad sobą i radzenia sobie ze stresem w „warunkach domowych”. Serdecznie dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Joanna

Super spotkanie. Dowiedziałam się dużo nowych ciekawych rzeczy w szczególności a propos snu. Jednak ciągle czuje głód wiedzy ???? z pewnością udam się na następne spotkanie.

Maria

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, czuję się podbudowana psychicznie, zaczynam wierzyć w siebie i myślę że jeżeli czegoś bardzo się chce to można to osiągnąć, pozdrawiam.

Ula

Tak, czułam się bezpiecznie. Poczułam się zrozumiana. A po usłudze poczułam jak moje wnętrze zmienia się. Tak, jakby coś wracało na swoje miejsce. Było to przyjemne wrażenie, czułam się rozluźniona, spokojniejsza, moje strachy już nie były straszne. Na koniec zostałam poczęstowana pomarańczową herbatą i cząstkami pomarańczy. Bardzo mi się to podobało i smakowało wybornie. Tak, mogę polecić hipnoterapię z udziałem Maksyma Komara.

Jemioła

Zdrowie zaczyna się od wyjścia poza utarty schemat myślenia, od porzucenia własnych nawyków i ograniczeń. Większość z nas chce jakiejś zmiany, a zmienić można najpierw siebie aby wszystko inne uległo zmianie. Ale trudno zmienić siebie nie mając przewodnika. Pan Maksym jest człowiekiem ciepłym , cierpliwym, o niezwykłym wyczuciu ludzkich, duchowych zakamarków. Swoją pracę traktuje jak powołanie. Sama metoda hipnoterapii nie ma w sobie nic „szamańskiego” , jest wykorzystaniem ludzkiej wyobraźni. Przyszłam na terapię bez większego przekonania. Dzisiaj wiem, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Ze swojej strony zachęcam wszystkich zagubionych. Wasze życie stanie się lepsze.

Marcin

Duży profesjonalizm, skuteczność przede wszystkim i co warte podkreślenia nie próbuje uzależnić od siebie klienta.

Hanna

Wizyta zmieniła moje obawy co do hipnozy w ogóle i tej metody terapii. Po pierwszej wizycie poczułam już pierwsze, pozytywne symptomy terapii.

Sebastian

Maksym to zdecydowanie człowiek z ogromną energią tworzenia, niezwykłymi umiejętnościami, ogromną pasją i nieszablonowym podejściem do tego co robi. Wie, że aby być najlepszym trzeba rozwijać się bez przerwy i konsekwentnie to realizuje! Genialny trener, skuteczny terapeuta i wspaniały przyjaciel. Polecam wszystkim!

Katarzyna

Maksym jest cudownym człowiekiem posiadającym nie tylko ogromną wiedzę z przeróżnych zakresów, ale i doświadczenie, dzięki czemu jego pomoc, a nawet sama obecność jest zawsze nieoceniona. Każde spotkanie poszerza horyzonty i wnosi na kolejny stopień na schodach rozwoju, a że zawsze odbywa się w świetnej, ciepłej atmosferze, sprawia to, że człowiek nie może doczekać się kolejnych spotkań!

Bartosz
Ogromna wiedza, indywidualne podejscie do każdej osoby, dużo pozytywnej energii po kazdym spotkaniu. Zdecydowanie polecam.
Natalia
Młody, ciekawy, ekscentryczny pasjonat. Praca z nim to przygoda, poznanie siebie i droga do uzyskania lepszej wersji siebie. Warto sprawdzić na własnej skórze.
Maciej
Polecam Pana Maksyma. Młody zaangażowany w pracę człowiek. Otrzymałem pomoc ktorej było mi potrzeba choć bylem nieco sceptycznie nastawiony. Pan sprawil że moje nastawienie i samopoczucie zmienilo się w juz w czasie spotkania z nim, czego nie doswiadczylem nigdy wczesniej. Polecam gdy ktos szuka natychmiastowej zmiany swojego myslenia i czucie.
Wojtek
Maksym jest osobą, która niewątpiwie oprócz wiedzy teoretycznej posiada doświadczenie i talent, którego wiele osób może mu pozazdrościć. Pomgół mi kiedy tego najbardziej potrzebowałem i udowodnił mi, że siłę ludzkiego umysłu. Zdezydowanie jest to osoba godna polecenia ????
Izabela
Maksym to bardzo empatyczna osoba, która potrafi wczuć się w pacjenta. Ma duże doświadczenie, które potrafi przekazać, w sposób prosty i komunikatywny. Przez swój warsztat pozwolił mi inaczej spojrzeć na siłę ludzkiego umysłu. Polecam jako dobrego specjalistę i bardzo sympatycznego człowieka.
Iza
Maksym to bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Mimo, że nie do końca w to wierzyłam pomógł mi w bardzo trudnej i stresującej sytuacji w pracy. Jedna wizyta pozwoliła mi na odkrycie możliwości mojego umysłu. Jestem w 100% zadowolona z efektów i polecam każdemu, kto nie do końca potrafi poradzić sobie z ciężkimi dla niego sytuacjami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Wojtek
Wizyta u Maksyma pozwoliła mi zmienić podejście wobec kilku dręczących mnie problemów; zdałem sobie sprawę, że rozwiązanie jest prostsze, niż się z początku wydawało, dlatego był to czas dobrze wykorzystany. Maksym jest człowiekiem otwartym, przyjaznym i chętnym do pomocy, a przez to godnym polecenia.

Zostaw swoją opinię