“Moim wewnętrznym powołaniem
jest wskazywanie osobom, które tego
pragną, drogi jak przełamywać wewnętrzne
bariery i odkrywać potencjał własnej
osobowości, ukrytej w sile ludzkiego umysłu.”

O mnie

  • Autor opatentowanej metody terapeutycznej “The Maksym Komar’s Method” i “Hipnozy Niewerbalnej” (Hipnoza bez użycia słów)
  • Dyplomowany i certyfikowany Hipnoterapeuta Kliniczny, Master Hipnoterapii, Hipnolog, NLP Master Coach
  • Dyrektor i założyciel Professional Hypnosis Training Institute
  • Sekretarz Polskiego Przedstawicielstwa Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists i jego certyfikowany Trener
  • Certyfikowany Hipnoterapeuta i członek National Guild of Hypnotists USA
  • Wykładowca serii szkoleń The Neuro-Linguistic Programming Training Institute w Loyola University Chicago
  • Autor publikacji naukowych na temat Hipnoterapii oraz metod wpływu na psychikę człowieka
  • Prowadzi szkolenia w USA i Europie

Moja metoda

Pracując wiele lat z ludźmi z całego świata, zauważyłem pewne algorytmy oraz wzorce zachowań, co zainspirowało mnie do stworzenia unikalnej metody pracy z ludzką psychiką i zachowaniem człowieka.

Metoda pozwala na przepracowanie problemów z różnych obszarów życia: od zdrowia i poczucia własnej wartości, uzależnień po finanse i relacje.Metoda charakteryzuje się skutecznością i szybkim tempem uzyskania pożądanego efektu. Większość problemów da się rozwiązać podczas maksymalnie pięciu seansów, a często wystarczy nawet tylko jeden.

W każdym poszczególnym przypadku pracy z klientem tworzę niepowtarzalną, optymalną strategię postępowania, ale robię to z wykorzystaniem konkretnych – samodzielnie przeze mnie stworzonych – technik.

Metoda bazuje na takich dziedzinach nauki jak: psychologia, neurologia, fizjologia, anatomia, biologia oraz różnych metodykach pracy z psychiką, umysłem i zachowaniem, w tym hipnozie klinicznej, języku ciała, gestykulacji, cold readingu I NLP.

Patent
“The Maksym Komar’s
Method”

Zobacz

Referencje

Metoda “The Maksym Komar’s method” została uznana po przez naukowców, lekarzy doktorów habilitowanych z USA, Węgrów,
Ukrainy.

Dr. hab. n. med. Anna Kozhyna

Doktor habilitowany nauk medycznych, profesor akademik Narodowej Akademii Nauk Szkolnictwa Wyższego Ukrainy, kierownik Katedry Psychiatrii, Narkologii, Psychologii Medycznej i Pracy Socjalnej Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, członek prezydium „Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Hipnoterapeutów i Psychologów klinicznych”.

 

Andrew Fleshel

Psychoterapeuta, hipnoterapeuta, traumaterapeuta, praktykujący specjalista z NLP i EMDR, psychoterapeuta somatyczny. Doświadczenie zawodowe – 22 lata, z czego 8 lat w klinikach i ośrodkach kryzysowych w USA. Konsultant Sił Zbrojnych Ukrainy od Ligi Oficerskiej.

Dr. hab. n. med. Jegor Kucherenko

Doktor nauk psychologicznych, psycholog, docent na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Grigorija Skoworody w Perejasławiu. Założyciel i Prezes Ukraińskiego Stowarzyszenia Psychosyntezy i Psychoterapii, autor ponad 70 prac naukowych.

 

 

 

Dr. hab. n. med. Anatolij Artemchuk

Doktor nauk medycznych, główny pracownik naukowy Oddziału Uzależnień Klinicznych i Społecznych „Instytutu Neurologii, Psychiatrii i Narkologii NANM Ukrainy”, założyciel firmy „Centrum Zdrowia Doktora Artemchuka” Sp. z o.o.

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.