blog

Szkolenie Master Hypnosis Training

Szkolenie zaawansowane dla osób mających doświadczenie w hipnoterapii

Każde szkolenie jest niepowtarzalne i wyjątkowe, ponieważ ja również ciągle się rozwijam i dokształcam wraz z jakością swoich szkoleń, o czym swiadczą rezultaty i osobiste zmiany wspaniałych uczestników moich szkoleń. Na tym szkoleniu działo się naprawdę dużo.

Zmiany osobiste, których doświadczyli na sobie wszyscy uczestnicy, poniekąd nawet szokujące demonstracje technik i procesów terapeutycznych, hipnotyczne znieczulenie, regresja do przyczyny i wiele innych praktycznych technik, które są nie do opisania słowami, trzeba ich po prostu doświadczyć.

Opinie po kursie Hipnoterapii

Zobaczmy co mówią uczestnicy kursu

„Jestem terapeutką, nazywam się Marzena Kulikowska. Maksym dla mnie jest profesjonalista w każdym, jednym calu. To nie pierwsze szkolenie, a którym jestem, a bodajże trzecie. Przyjeżdżając na to szkolenie byłam przekonana, że zakończę na nim swoja edukację. Teraz już wiem, że to nie będzie ostatnie szkolenie. Teraz jestem przekonana, że to jest pierwsze z wielu szkoleń, na których będę u Maksyma. Prowadzenie jest tak fantastyczne, że trudno nie odnosić sukcesów na polu terapeutycznym, dlatego będę korzystała z jego wiedzy i wszystkich narzędzi, których nas nauczył. Jestem nim zafascynowana, procesem prowadzenia szkolenia oraz wszystkich terapii jakie prowadzi.”

„Polecam kurs u Maksyma. Maksym Komar– niesamowita charyzma i osobowość. Pokazał mi hipnozę z zupełnie innej strony, bardzo korzystnej i zmienił troszkę moje myślenie. Oprócz technik, które bardzo mi się podobały np. taki sposób techniki dyrektywnej, to jeszcze czuje zmianę w sobie. Także jeżeli ktoś, chce się zmienić lub ma coś do zmiany, to również bardzo polecam ten kurs – który jest bardzo profesjonalny i bardzo ciekawy, a maksym to niezwykle ciepła osoba.”

„Szkolenie u Maksyma – bardzo dużo wiedzy przedstawionej w bardzo jasny, klarowny i zrozumiały sposób. Także zdecydowanie, zdecydowanie polecam” –mówi Michał

„Serdecznie Wam polecam kurs u Maksa. Jestem już na którymś. Z kolei szkoleniu i uważam, że są bardzo rozwojowe. Wiele z nich wyniosłam. Materiał jest bardzo ciekawy, przedstawiony w bardzo profesjonalny sposób.”

„Kilka ostatnich dni miałam przyjemność spędzić z Maksymem, na jednym z jego szkoleń. Było to moje pierwsze spotkanie z nim i to co mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością: ogrom wiedzy, doświadczenia, dużo ciepła i cierpliwości w przekazywaniu tej wiedzy i doświadczenia innym. Jestem przekonana ze spotkam się z nim jeszcze na Sali szkoleniowej, chociaż by poznać jego autorską, opatentowana metodę. To co mogę powiedzieć na koniec, to serdecznie polecam go jako nauczyciela, jako osobowość, ponieważ jego charyzma i to, co ma w sobie absolutnie potrafi przekazywać innym i „stawia kropki nad i” – przynajmniej było tak w moim przypadku, stawiając wiele kropek we mnie za co jestem mu ogromnie wdzięczna. A was zachęcam serdecznie”

„Są takie miejsca na świecie, do których chce się wracać i takim miejscem jest tutaj przestrzeń Maksyma. Szkolenia, które on organizuje są na swój sposób wyjątkowe oraz niesamowite. Bogate o mnóstwo doświadczenia, które słychać w jego głosie i tą perswazję, którą on oferuje nam i słychać to jak on daje te energie z siebie, to emanuje na nas aż chce się po prostu iść do ludzi i robić to samo, a nawet lepiej na swój sposób, ponieważ wiadomo ze każdy z nas jest inny i to warunkuje nas że jesteśmy dobrymi, profesjonalnymi terapeutami. Także każdemu serdecznie polecam szkolenia tutaj, u maksyma, ponieważ są na najwyższym poziomie.”- mówi Bartłomiej

Jestem dumny z sukcesów, które po tak krótkim czasie osiągają już w swoich praktykach i terapiach utalentowani terapeuci, których skuteczność i jakość pracy zauważalnie wzrosła.

Dziękuję za zaufanie uczestnikom, za uśmiechy, głębokie zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, która panowała na tym szkoleniu. To zawsze wspaniały czas, do którego chcę i będę wracać we swoich wspomnieniach i zawsze jest mi miło spotkać się z uczestnikami w przyszłości.

Autor: Maksym Komar

Kategorie: Hipnoterapia, Rozwój, Szkolenia, Szkolenia dla terapeutów

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.