Strefa klienta

Audioterapia

Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem –
integracja odrzuconych
części siebie

Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem

Audioterapia „Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem” to wyjątkowa okazja, aby odkryć, zrozumieć i połączyć się ze swoimi ukrytymi emocjami oraz zapomnianymi częściami siebie.

Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem otworzy przed Tobą drzwi do zbliżenia się do Twoich uczuć oraz przywrócenia harmonii między Tobą a odrzuconymi fragmentami Twojej osobowości. To także szansa na zaopiekowanie się sobą i rozpoznanie tych potrzeb, które mogły zostać zaniedbane.

or

Głęboko w Tobie tkwi część, która oddzieliła się od reszty świata. To fragment Twojego dzieciństwa, który wycofał się, ponieważ zrozumiał, że świat jest miejscem pełnym niebezpieczeństw, a spełnianie własnych potrzeb wydawało się niemożliwe.

Audioterapia ta z wykorzystaniem narzędzi hipnotycznych pomoże zintegrować odrzucone części siebie.

Efekty, które występują po tym seansie najczęściej to:

  • Uwolnienie emocji
  • Zrozumienie siebie
  • Wzrost samoakceptacji
  • Zwiększenie miłości do siebie
  • Lepsze relacje z innymi
  • Odczucie spokoju
  • Domknięcie niezakończonych etapów
  • Likwidacja samo sabotażu

Jak to działa?

Format – nagranie audio
Czas trwania – 24 minuty
Cena – 129 zł
Dostęp – po zakupie otrzymasz natychmiastowy dostęp do pliku na platformie. Szczegóły i instrukcje dostępu do Audioterapii będą wysłane na mail od razu po zakupie.

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt audioterapii należy słuchać w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzać oraz będziesz mieć możliwość skupienia się. Konieczne jest również wykonywanie instrukcji podanych przez Maksyma Komara.

or

Opinie

Emilia

Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem” było dla mnie pełnym emocji, ale głęboko kojącym wydarzeniem. Czułam się poprowadzona za rękę do miejsca, które już dawno temu powinnam była odwiedzić. Jest jeszcze sporo rzeczy, o których chciałabym porozmawiać ze swoim wewnętrznym dzieckiem, więc w przyszłości liczę na nieco dłuższe spotkanie

Agata

Przesłuchałam radioterapię o wewnętrznym dziecku. To co usłyszałam ma sens, jest prawdziwe według mnie. Podpowiada jak poczuć, a nawet zobaczyć spokój, harmonię ze światem I szczęście.Będę jeszcze wracała myślami do tego co usłyszałam, żeby lepiej i mocniej poczuć, zrozumieć.

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.