Strefa klienta

Audioterapia

Poznanie swoich emocji

Poznanie swoich emocji

Terapia nastawiona na poznanie swoich emocji i zrozumienie ich.
Bardzo często jesteśmy obojętni i próbujemy odciąć się od emocji, ponieważ tak jest łatwiej. To te nieprzyjemne emocje są zazwyczaj przez nas omijane, ponieważ przeżywanie ich jest nieprzyjemne, a zagłębianie się w nie w celu ich rozwiązania może być bolesne.

or

W terapii nie będzie wciągania w negatywne emocje, ale będzie to proces uświadomienia sobie wszystkich emocji i próba wniknięcia w nie. Zastanowienie się które przeważają, które wpływają na nas i z jakim skutkiem. Rozpracowanie emocji, poznanie ich i praca z nimi pomaga w osiągnięciu balansu, spokoju i bardziej obecne życie tu i teraz.

Efekty, które najczęściej występują po tym seansie:

  • zrozumienie wewnętrznych potrzeb
  • spokój wewnetrzny
  • świadomość emocjonalnych potrzeb
  • świadomość emocji
  • wyciszenie się
  • wyrównanie oddechu

Jak to działa?

Format – nagranie audio
Czas trwania – 40 minut
Cena – 79 zł
Dostęp – na platformie, dostęp możliwy przez dwa lata od zakupienia. Szczegóły dostępu do Audioterapii będą wysłane na mail od razu po zakupie

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt, praca ze sobą w formacie audioterapii wymaga odosobnienia w miejscu, gdzie nikt Tobie nie będzie przeszkadzał, skupienia się i wykonania instrukcji podanych przez Maksyma Komara.

or

Opinie

Magda

Bardzo dobra praktyka. Na początku nie wiedziałam na co mam się przygotować, więc podeszłam bez oczekiwań. Nie spodziewałam się, że ta terapia tak mnie poruszy. Ba, nie spodziewałam się nawet, że poruszy cokolwiek. Gdy ją skończyłam, zdałam sobie sprawę jak wiele spraw mam jeszcze do przepracowania ze sobą samą.

Kornelia

Nie wiem czego oczekiwałam tak naprawdę. Audioterapia bardzo pomogła mi się odprężyć, czułam jakby nic do mnie nie mogło dotrzeć, co było śmiesznym uczuciem. Czułam się taka odklejona świata. W pewnym momencie chyba aż za bardzo, ponieważ czasem nie słyszałam tego, co mówi Maksym. Pytania w trakcie były dobre, skłaniające do refleksji.
Czy w czymś mi pomogło? Gdy zasnęłam miałam bardzo specyficzny sen, który w pewnym sensie dotykał jednego z moich lęków, co mnie zdziwiło, ponieważ dawno już nic mi się nie śniło. Pomijając sen, z pewnością mogę powiedzieć, że jakość mojego snu była wysoka, spało mi się wspaniale, a następnego ranka czułam się wypoczęta i było mi bardzo dobrze ze sobą.

Karolina

Sesja była bardzo przyjemna, wyciszająca. Dzięki niej mogłam przemyśleć kilka spraw, niektóre lepiej zrozumieć. Na codzień często zapominam o sobie, nie pytam się siebie czego naprawdę bym chciała w życiu. Słowa, które zapadły mi w pamięć po tej sesji to że „dobra znajomość siebie pomaga nam brać odpowiedzialność za każdy swój czyn, a znając siebie można stać się jeszcze bardziej otwartym.”

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.