Strefa klienta

Audioterapia

Głębokie przebaczanie
rodzicom

Głębokie przebaczanie rodzicom

Audioterapia „Głębokie przebaczanie rodzicom” pomaga przekształcić negatywne emocje i zranienia związane z relacją z rodzicami. Ta Audioterapia jest oparta na głębokim procesie przebaczania, który może prowadzić do uzdrowienia i odblokowania potencjału osobistego.

Wybaczenie rodzicom nie oznacza zapomnienia o przeszłości ani usprawiedliwiania ich działań. To nie jest próba wymazania lub ignorowania bolesnych doświadczeń, które miały miejsce w relacjach z rodzicami. Przeciwnie, to rozpoznanie i zrozumienie, że to, co się wydarzyło, miało wpływ na nasze życie i naszą osobowość.

or

Wybaczenie jest bardziej próbą zmiany naszej relacji z przeszłością, tak abyśmy nie pozostawali w nieskończonym cyklu negatywnych emocji i bólu związanego z tymi doświadczeniami. To raczej proces uwolnienia siebie od ciężaru negatywnych emocji i podarowanie sobie i swoim rodzicom szansy na lepszą przyszłość.

Audioterapia „Głębokie Przebaczanie Rodzicom” będzie cennym narzędziem dla Ciebie, jeśli chcesz pogodzić się z przeszłością i kierować się ku bardziej pozytywnemu i pełnemu życiu.

Efekty, które najczęściej występują po tym seansie:

  • Uzdrowienie emocjonalne
  • Lepsze samopoczucie
  • Poprawa relacji ze sobą
  • Lepsze relacje rodzinne
  • Zrzucenie z siebie emocjonalnego ciężaru
  • Redukcja stresu
  • Odzyskanie kontroli

Jak to działa?

Format – nagranie audio
Czas trwania – 25 minut
Cena – 129 zł
Dostęp – po zakupie otrzymasz natychmiastowy dostęp do pliku na platformie. Szczegóły i instrukcje dostępu do Audioterapii będą wysłane na mail od razu po zakupie.

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt audioterapii należy słuchać w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzać oraz będziesz mieć możliwość skupienia się. Konieczne jest również wykonywanie instrukcji podanych przez Maksyma Komara.

or

Opinie

Ania

Przesłuchałam nagranie i moje wrażenia są pozytywne. Wybrałam ten temat ponieważ sama ostatnio pracuję z tym zagadnieniem. Myślę, że słuchanie takiego nagrania może być miłym i relaksującym dodatkiem do terapii indywidualnej bądź grupowej.

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.