Do Maksyma trafiłem w 2017 roku z problemem uzależnienia od narkotyków. Byłem już wtedy praktycznie na skraju wyczerpania, po prawie 12 latach nałogu byłem całkowicie zależny od narkotyków i alkoholu, a mój organizm oraz psychika nie dawały sobie już rady. Uzależnienie stało się tak silne, że nie potrafiłem sobie z nim w żaden sposób poradzić, a ze względu na stan mojego zdrowia każdy kolejny ciąg narkotykowy wiązał się z ryzykiem śmierci.

Czułem się totalnie bezradny i bezsilny wobec tego co się ze mną działo. Z racji tej iż konwencjonalne terapie odwykowe nie działały to zacząłem szukać bardziej alternatywnych i szybszych rozwiązań. Tak trafiłem na terapię do Maksyma.

Maksym okazał się tą osobą, która po raz pierwszy po wielu latach tchnęła we mnie życie i pomogła mi znaleźć w sobie siłę do walki z moją chorobą. Jego wszechstronna terapia okazała się momentem przełomowym w moim życiu i dzięki niej udało mi się stanąć na nogi. Po około pół roku terapii i regularnych spotkaniach czułem się w zupełnie innym miejscu niż przed terapią. Czułem się silny, wróciła do mnie radość życia i co najważniejsze to dzięki Maksymowi zacząłem odzyskiwać kontrolę nad swoim życiem.

Uważam go za znakomitego specjalistę o wielu zdolnościach terapeutycznych, którymi niejednokrotnie mnie zaskakiwał. I co bardzo dla mnie ważne, ten człowiek wkłada mnóstwo miłości w to co robi i naprawdę pragnie pomagać innym ludziom. Jego zaangażowanie, oddanie i prawdziwa pasja to coś co trudno spotkać w dzisiejszym materialnym świecie. Dziękuję Ci Maksym, Przyjacielu za wszystko co dla mnie zrobiłeś.

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.