W ciągu kilku lat nagromadziło się wiele spraw, których skutkiem było zwątpienie w siebie, ogromny stres, chaos i co najgorsze – spadek motywacji. Te czynniki sprawiły, że w głowie kłębiły się myśli, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić a utrata pewności siebie tylko pogłębiała ten stan. W pewnym momencie postanowiłam coś z tym zrobić. Na samym początku zagłębiłam się mocno w psychologię. Świadoma problemu zaczęłam nad sobą pracować by zrozumieć to co mnie przytłoczyło i znaleźć jakieś rozwiązanie próbując wrócić na właściwy tor. Im więcej człowiek nad sobą pracuje tym bardziej zdaje sobie sprawę, że wokół jest mnóstwo ludzi, którzy mają podobne problemy jednak wstydzą się o nich mówić otwarcie.

W pewnym momencie trafiłam na wspaniałą Dziewczynę, która nie miała oporów by mówić o swoich problemach i tym, że nie raz zaczerpnęła pomocy psychologa, chodziła na psychoterapię i wiele innych. W takiej sytuacji człowiek jeszcze bardziej widzi to, że nie jest sam. Kluczowym był fakt, że pokazała drogę do przepracowania problemu w sposób inny niż psycholog czy psychoterapeuta – a była to hipnoterapia. Prowadząca swój profil na instagramie Ewa, zorganizowała live z Maksymem, który przedstawił schemat działania hipnozy. Minął tydzień nim zdecydowałam się do niego napisać i zaryzykować. Wystarczyły 3 sesje by pokonać to, co na początku wydawało się problemem.

Coś co chciałabym Wam powiedzieć to to, że nikt za nas naszego życia nie zmieni. Mamy na nie wpływ tylko my sami dlatego próbujmy i walczmy o siebie – by było nam lepiej.

Maksym – bardzo Ci dziękuję za ten czas, wyrozumiałość i cudowne doświadczenie!

Umów sesję

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Consent*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.