Wypoczynek.. Oderwanie od rzeczywistości… Efektowne pokazy i niespotykane nigdzie indziej zajęcia.. Świetna zabawa i wspaniali ludzie.. A do tego wszystkiego potężna dawka emocji w postaci Hipnotycznego Show i transów hipnotycznych, nocny spacer po ogniu, warsztat z gotowania włoskiej pizzy, zwiedzanie zabytkowego zamku oraz kilka zaskakujących niespodzianek, wszystkie te i inne rzeczy miały miejsce w wypoczynkowym ośrodku w Korzkwi.

Magiczną atmosfere tworzyli dla nas:

Wspaniała Agnieszka Urban, właścicielka Krakowskiej Jaskini Solnej, która zabrała nas do nieziemskiego światu fantastycznych dzwięków krzyształowych mis o gongów oraz innych instrumentów. Kąpiel w tych czarujących dzwiękach już na zawsze zapamiętaliśmy jako niezrównaną z niczym wcześniej podróż do mięjsca wewnętrznej obfitości.

Wykład na temat zdrowego odżywiania, warsztat z masażu oraz poranne treningi poprowadził dla Nas profesjonalny trener personalny i doradca żywieniowy – Jarosław Wiśniowski.

Wystąpił dla nas z niespotykanym i jedyny w swoim rodzaju show, wyjątkowy gość nie z tej planety – Space-Man. Wielowymiarowy multiinstrumentalista, muzyka którego zabarwiona jest pięknem kosmosu i dalekich galaktyk. Melodie nasycone oddechiem planet, swieceniem gwiazd oraz wypelnione tajemnicza przestrzenia wszechświata, wibracje tę trafiają do samej głębi serc. 
Space-Man na Youtubie: (https://www.youtube.com/channel/UCXy_03-Z6aoKEcCjhkCMkAw)

To był naprawde wyjątkowy, magiczny czas, który na pewno każdy zapamięta na całe życie. Dziękuję wszystkim uczestnikom za te wspólnie spędzone chwile, prowadzenie tego warsztatu było dla mnie czystą przyjemnością. Do zobaczenia na kolejnych, jeszcze bardziej niesamowitych wyjazdach. ????