Piękny dom wypoczynkowy… Natura i słońce… Wypoczynek.. Oderwanie od rzeczywistości… Efektowne pokazy i niespotykane nigdzie indziej zajęcia.. Świetna zabawa i wspaniali ludzie.. A do tego wszystkiego potężna dawka emocji w postaci Hipnotycznego Show i transów hipnotycznych, bilard oraz kilka zaskakujących niespodzianek, wszystkie te i inne rzeczy miały miejsce w wypoczynkowym ośrodku w Biadolinach u wspaniałej gospodyni Agnieszki Leszczyńskiej.
Olbrzymia fala pozytywnych emocji w połączeniu ze świetnymi ludźmi, którzy tworzyli tą niesamowitą atmosferę sprawiła, że warsztat przepełniony był uśmiechem, radością, miłością i dobrą pozytywną energią. Ciekawe wykłady na temat astrologii i numerologii prowadziła Małgorzata Brzoza, wykład na temat urządzeń Biofeedbacku i TimeWavera – Dominika Brzeżańska. Odbyła się również relaksacja przy dźwiękach gongów i mis tybetańskich i mnóstwo innych wspaniałych rzeczy, które zebraliśmy w jednym miejscu na tym warsztacie. 

Dyplomowany mistrz bioenergoterapii i radiestezji – Jan Matejko, wykonał pokaz swoich magnetycznych umiejętności, po którym nie przyjdzie już nikomu do głowy, że coś jest niemożliwe, a nocny spacer po ogniu dał do zrozumienia każdemu, że stać nas na więcej niż potrafimy sobie wyobrazić. Kiedy przyszła noc, oświetlając drogę pochodniami udaliśmy się do lasu, gdzie przy starej kapliczce medytowaliśmy według metody Chasaja Alijewa. Cudowną sesje jogi śmiechu poprowadziła promieniująca pozytywną energią Paulina Kawa. To był wyjątkowy, magiczny czas, który na pewno każdy zapamięta na całe życie. Dziękuję wszystkim uczestnikom za te wspólnie spędzone chwile, prowadzenie tego warsztatu było dla mnie i dla Darka czystą przyjemnością. Do zobaczenia na kolejnych, jeszcze bardziej niesamowitych wyjazdach. ????