Kolejne fantastyczne trzy dni szkoleniowe zakończone sukcesem!

Tym razem uczestnicy intensywnego szkolenia z Autohipnozy i Świadomego Śnienia zostali prawdziwymi Oneironautami.
Podczas kursu nauczyli się świadomie kontrolować myśli i emocje, na zawołanie wywoływać “paraliż senny” i szybko wprowadzać siebię w stan głębokiego odprężenia i koncentracji. To co się zadziało podczas szkolenia ciężko jest określić jakimi kolwiek słowami.

Wiedza, która zostałą określona uczestnikami jako “Akademicka”, zrujnowałą twarde przekonania najmocniejszego sceptyka już po pierwszych ćwiczeniach, a świadome śnienie nastąpiło podczas nocy pomiędzy dniami szkoleniowymi.

Uczestnicy mieli fenomenalne rezultaty, w które na początku nawet ciężko było uwierzyć, natomiast niezmiernie się cieszę, że bez wyjątku wszyscy zrozumieli nie tylko na słowach, że “człowiek jest ograniczony tylko własną wyobraźnią”.

Po tak intensywnych trzech dniach wszyscy wrocili zmęczeni, poniewaź teoretyczna wiedza natychmiast potwierdzałą się praktyką, ale nieznająca granic radość zwyciężyła.

Autohipnoza jest poteżnym narzędziem, które miałem przyjemność przekazywać już po raz drugi w scianach prestiżowego i historycznego “Loyola University Chicago”. Dziekuję wszystkim uczestnikom za czynny udział w szkoleniu oraz “Neuro Linguistic Training Institute of Chicago” i jego wspaniałęj dyrektorce – Annie Barauskas.

Już nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia w najbliższy piątek 🙂