Aleja Pokoju 84, Kraków, Polska | +48 577 910 391 | Wskazówki
44613814_1905854132805082_1931026397317300224_n

Kurs Postrzegania Pozazmysłowego w Chicago.

Kurs Mentalizmu i Hipnozy Scenicznej w Chicago.

Co wnośi prawdziwą wartość w szkolenie? Teoria, której chcę się słuchać czy praktyczna wiedza, za pomocą której będzie można teórie wprowadzać w życie już podczas szkolenia?

Moim zdaniem to powinno ijść w rozsądnej parze by doświadczenie było pełne. 

Natomiast są rownież szkolenia, które wymagają wiecęj praktyki niż teorii, którą można będzie uzupełniać we własnym zakresie za pomocą podanej odpowiedniej literatury i internetu. 

I własnie w takim trybie trwało już trzecie z kolei szkolenie w prestiżowym „Loyola University Chicago”. Tym razem było dużo łez od śmiechu bo tematem tego szkolenia byla „Hipnoza Sceniczna i Mentalizm”.

Dużo sie działo na tym szkoleniu i jak wiadomo, by wpełni opanować tą sztukę to trzeba dużo cwiczyc, ponieważ ćwiczenia czynią mistrza. Ale również bardzo się cieszę że mam okazję na własne oczy widzieć, jak tak piękne, wyjątkowe i bezgranicznie utalentowane osóby nabierają pewności i wraz z nią zaczynają swoją drogę do mistrzowstwa.

Dziękuję za ten śmiech, za radość, za każdą chwilę i wspaniałą atmosferę.
Do zobaczenia już niebawem na kolejnym szkoleniu ????

Kurs Eksterioryzacji (Out Of Body Expirience) i Świadomego Śnienia w Chicago.

Kolejne fantastyczne trzy dni szkoleniowe zakończone sukcesem!

Tym razem uczestnicy intensywnego szkolenia z Autohipnozy i Świadomego Śnienia zostali prawdziwymi Oneironautami.
Podczas kursu nauczyli się świadomie kontrolować myśli i emocje, na zawołanie wywoływać “paraliż senny” i szybko wprowadzać siebię w stan głębokiego odprężenia i koncentracji. To co się zadziało podczas szkolenia ciężko jest określić jakimi kolwiek słowami.

Wiedza, która zostałą określona uczestnikami jako “Akademicka”, zrujnowałą twarde przekonania najmocniejszego sceptyka już po pierwszych ćwiczeniach, a świadome śnienie nastąpiło podczas nocy pomiędzy dniami szkoleniowymi.

Uczestnicy mieli fenomenalne rezultaty, w które na początku nawet ciężko było uwierzyć, natomiast niezmiernie się cieszę, że bez wyjątku wszyscy zrozumieli nie tylko na słowach, że “człowiek jest ograniczony tylko własną wyobraźnią”.

Po tak intensywnych trzech dniach wszyscy wrocili zmęczeni, poniewaź teoretyczna wiedza natychmiast potwierdzałą się praktyką, ale nieznająca granic radość zwyciężyła.

Autohipnoza jest poteżnym narzędziem, które miałem przyjemność przekazywać już po raz drugi w scianach prestiżowego i historycznego “Loyola University Chicago”. Dziekuję wszystkim uczestnikom za czynny udział w szkoleniu oraz “Neuro Linguistic Training Institute of Chicago” i jego wspaniałęj dyrektorce – Annie Barauskas.

Już nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia w najbliższy piątek 🙂

Kurs Hipnozy Profesjonalnej w Chicago

Intensywne trzy dni, które spędziłem z fantastycznymi i niesamowicie utalentowanymi ludzmi z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze.

Jak zwykle dużo szczerego uśmiechu i dobry humor towarzyszły nam pod czas pierwszego kursu z Profesjonalnej Hipnozy Praktycznej.

Dziękując szczerym uśmiechom i pozytywnym nastawieniom amosfera prawdziwej, ciepłej przyjaźni powstała tuż odrazu po rozpoczeciu szkolenia.

Miałem przyjemność poprowadzić go w scianach prestiżowego “Loyola University Chicago”, organizowany przez “Neuro Linguistic Training Institute of Chicago” i jego wspaniałą dyrektorkę – Anną Barauskas.

Dziękuję za tę możliwości, za każdą chwilę spędzoną razem i za potężną dawkę tak ciepłych i wspaniałych emocji.

Nie mogę się doczekać aż się spotkamy ponownie już w przyszły piatek na kolejnym szkoleniu ????

Hipnoza: Rosyjska Szkoła

Jedyny w Polsce kurs Profesjonalnej Rosyjskiej Szkoły Hipnozy zakończony sukcesem!

Fantastyczni uczestnicy pierwszego w Polsce szkolenia z Hipnozy nurtu Wschodniego, które miałem zaszczyt poprowadzić wraz z genialnym Sergiejem Grinwaldem (Сергей Гринвальд) otrzymali nową, naukowo potwierzoną wiedzę, poznali zupełnie inne podejście, metody, zdobyli nowe umijętnosci.

Właśnie teraz “Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists” ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, a ja zostałem sekretarzem tego międzynarodowego stowarzyszenia.

Teraz droga do nowej wiedzy jest otwarta!

Dziękuję każdemu z Was z całego serca że byliście, że uwierzyliście w mój pomysł, że doświadczyliście, że zrozumieliście i przeżyliście ten czas wraz ze mną.

To jest nasz wspólny sukces i właśnie dziękując Wam, miedzynarodowa współpraca pomiedzy Polską a Wspólnotą Niepodłegłych Państw stała się możliwa.

A już niebawem pojawi się kalendarz z nowymi programami szkoleń.

Do zobaczenia niebawem ????

Nowe spojrzenie na świat…Dosłownie!

Tym razem uczestnicy mojego autorskiego programu szkoleniowego dla Firm doświadczyli to, czego absolutnie się nie spodziewali. Mało tego, sceptycyzm, który miał swoje miejsce na szkoleniu, został rozwiany praktyką. Grupa, która poznała tematykę i materiał drugiego poziomu szkoleniowego z trzech, który mam przygotowany dla firm, dosłownie otworzyła swoje oczy i umyśł na inne postrzeganie świata i teraz z nową, doskonalszą percepcją oraz praktyczną wiedzą zdobędą kążdy szczyt. Żadna magia, zero ezoteryki, same konkrety, praktyka i naukowe podejście. Oprocz poszerzania granic możliwości swoich umysłów my też potrafimy pry tym świetnie się bawić 🙂 Baseny śiarczkowe i mineralne, przepyszne jedzenie, niewiarygodnie zachwycające rozmowy, integracja, która może trwać i do 5 nad ranem i przy tym każdy będzie wyspany i przygotowany do następnego dnia szkoleniowego w doskonałym zdrowiu i humorze. Uśmiech i miła rodzinna atmosfera panuje cały czas, co otwiera przed nami jeszcze wieksze możliwości rozwojowe. 
Takie momenty na zawsze zostają w pamięci w postaci ciepłych ogni z kominków, które oswietlają nasze pokoje i darują nam niezapomnianą magiczną atmosferę. I właśnie taka magia jest prawdziwa! 😉