Aleja Pokoju 84, Kraków, Polska | +48 577 910 391 | Wskazówki

Hipnoterapia Neurodynamiczna Kliniczna (2 stopień)

Jedyny w Polsce certyfikowany kurs Profesjonalnej Hipnoterapii Neurodynamicznej. Kurs organizowany przez Polskie Przedstawicielstwo “Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists” i “Professional Hypnosis Training Institute”.

(Kurs przeznaczony dla praktykujących terapeutów, psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, hipnoterapeutów, hipnotyzerów, pasjonatów hipnozy oraz osób z doświadczeniem)

Jesteś osobą bez doświadczenia? Polecamy zaliczyć nasz Profesjonalny Kurs Hipnozy Praktycznej (Stopień Podstawowy).
(https://prohypnoinstitute.com/courses/kurs-hipnozy-praktycznej/)

Kurs Hipnozy Praktycznej (1 stopień)

Poznaj podstawy Hipnozy nurtu Wschodniego!

Jedyny w Polsce certyfikowany kurs Profesjonalnej Hipnozy Neurodynamicznej nurtu Wschodniego organizowany przez Professional Hypnosis Training Institute oraz Polskie Przedstawicielstwo “Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists”.

Metody terapii zaburzeń lękowych

Dziękując temu szkoleniu poznasz:

Najnowsze odkrycia neuronauki w obszarze powstawania, przebiegu zaburzeń lękowych. Dowiesz się co konkretnie dzieje się z mózgiem gdy powstają zaburzenia lękowe, jak przebiegaj na poziomie neurologicznym reakcje lękowa i co się dzieje na poziomie neurologicznym w efekcie terapii.

Ekskluzywny program szkoleniowy który został stworzony i rzetelnie opracowany według najwyższych standardów PHTI i EAHP.

Regresja Hipnotyczna / PHTI & EAHP Standards

Regresja hipnotyczna jest jedną z najczęściej stosowanych technik w profesjonalnej hipnoterapii. Przez wiele lat otoczona mgłą tajemnicy została zepchnięta w przestrzeń ezoteryki. Tymczasem. regresja hipnotyczna jest jednym z najczęściej stosowanych narzędzi terapeutycznych w celu dotarcia do szczegółów wydarzenia inicjującego problem klienta. Poprzez zastosowanie odpowiednich technik hipnoterapia powoduje wygaszenie wszystkich procesów umysłu utrudniających sięgnięcie do zasobów podświadomości odpowiadających za problem.

PHTI

Hipnoterapia Neurodynamiczna Kliniczna / PHTI & EAHP Standards

Facebook Coverwwerwerewrw

Profesjonalny Kurs Hipnozy Praktycznej (Stopień Podstawowy)