Obserwuj mnie na portale 

Zostaw swoją opinię

Anna

Wspaniale wspominam pierwsze szkolenie z Maksem w Dworze Dziekanów… i już przygotowuje się do kolejnej części szkolenia z rozwoju osobistego. Warsztaty w jakich miałam przyjemność uczestniczyć wprowadziły ogromne zmiany w moim “mózgu” 
Brudy, stare “naleciałości” zaczęły się czyścić 😀
“Ekipa” z którą miałam warsztaty ponownie w całości zjeżdża się na kolejne zajęcia ….a to mówi samo za siebie o wartości tych szkoleń:)

Renata

To były piękne dni i niesamowite wrażenia. Ogrom wiedzy przekazywany w sposób niezwykły. Dziękuję Maksym Komar i wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego niezapomnianego warsztatu. ????????????????

Piotr.

Podoba mi się całokształt tego co przekazuje Maksym nie tylko kwestie hipnozy. Potrafi zainteresować i w ciekawy sposób połączony z pozytywnym stylem bycia trafić do ludzi z którymi pracuje.

Iza L.

Cieply pelen pokory niesamowity czlowiek Szacunek za wiedze i umiejętności oraz za cierpliwowsc Polecam warsztaty

Monika K.

Wspaniale, Cudownie fantastycznie …czekam na kolejne spotkanie .. Maksym Komar wiedza niesamowita , pokora , oraz niesamowity człowiek przyjaciel.

Beata J.

Ogromna wiedza jak również i pokora jaką posiada Maksym Komar sprawiły, że atmosfera na tych warsztatach które prowadził była wspaniała. Dzięki Maksym

Piotrek Ż.

KONKRETNIE ????????super spędzony czas z ciekawymi ludźmi postrzegającymi i rozumiejącymi rzeczywistość inaczej niż przeciętnie..a Maks fachowy profesor???? w dziedzinie..nie tylko hipnozy i .. spoko koleś ????

Izabela G.

Cóż dodać Bylo niesamowicie Cudna atmosfera i naprawdę wspanialy człowiek Maksym Komar Podziw dla takich ludzi oraz extra grupa ludzi

Monika S.

Fantastyczne szkolenie ,cudowni ludzie a prowadzący magiczny ????????

Agnieszka.

Weekend w Korzkwi – najlepszy!!! Niesamowita atmosfera, fantastyczni ludzie, bardzo ciekawy i bogaty program zrealizowany w 150%. Maksym z pewnością chcę wracać z tymi emocjami i cudownymi ludźmi na kolejne takie weekendy! Jestem mega pozytywnie zaskoczona Twoją wielką wiedzą, ogromną skromnością i otwartością. To dla mnie zaszczyt , że mogłam tam być i doświadczyć tego wszystkiego…
Dziękuję za anielską cierpliwość,przekazaną wiedzę i doświadczenie…

Sylwia.

Polecam zabieg hipnoterapii wszystkim zestresowanym, zagubionym, chcącym lepiej zrozumieć siebie. Pan Maksym w trakcie zaledwie 3 wizyt pomógł mi zapanować nad stresem i poprawić jakość życia, pokazał mi również metody pracy nad sobą i radzenia sobie ze stresem w „warunkach domowych”. Serdecznie dziękuje za pomoc i pozdrawiam ????

Magda.

Warsztaty 25 maja i dzisiejszą wizytę oceniam na 5.0. Pełny profesjonalizm, umiejętne podejście do poznania problemu. Dla mnie, osobiście były to całkiem nowe doznania, pierwsze spotkanie z hipnoterapią. Moje fizyczne odczucie zaraz po spotkaniu to „zrzucenie 5 kilogramów”, uczucie lekkości, zrzucenie ciężaru, psychiczne- zaczynam coś nowego. Z całą odpowiedzialnością polecam spotkania z Maksem, niespotykany człowiek o ogromnej wiedzy.

Joanna.

Super spotkanie. dowiedziałam się dużo nowych ciekawych rzeczy w szczególności A propos snu. Jednak ciągle czuje głód wiedzy ???? z pewnością udam się na następne spotkanie.

Maria.

jestem bardzo zadowolona z wizyty,czuję się podbudowana psychicznie,zaczynam wierzyć w siebie i myślę że jeżeli czegoś bardzo się chce to można to osiągnąć-pozdrawiam.

Ula.

Tak, czułam się bezpiecznie. Poczułam się zrozumiana. A po usłudze poczułam jak moje wnętrze zmienia się. Tak, jakby coś wracało na swoje miejsce. Było to przyjemne wrażenie, czułam się rozluźniona, spokojniejsza, moje strachy już nie były straszne. Na koniec zostałam poczęstowana pomarańczową herbatą i cząstkami pomarańczy. Bardzo mi się to podobało i smakowało wybornie. Tak, mogę polecić hipnoterapię z udziałem Maksyma Komara.

Hanna.

Wizyta zmieniła moje obawy co do hipnozy w ogóle i tej metody terapii. Po pierwszej wizycie poczułam już pierwsze, pozytywne symptomy terapii.

Jurek K.

Bardzo dobry warsztat pod każdym względem. Maksym jawi się profesjonalistą w umiejętnościach komunikacji interpersonalnej. Zajęcia prowadzone z właściwą sobie dynamiką, co zachęca do aktywnego uczestnictwa. Bardzo przydatna tego typu tematyka w zatrzymaniu się – choćby na chwilę, refleksji i uzmysłowienia sobie potrzeb weryfikacji i zmian swoich zachowań w życiowej gonitwie. Tylko za czym i do czego ???!!!.

Jemioła.

Zdrowie zaczyna się od wyjścia poza utarty schemat myślenia, od porzucenia własnych nawyków i ograniczeń. Większość z nas chce jakiejś zmiany, a zmienić można najpierw siebie aby wszystko inne uległo zmianie. Ale trudno zmienić siebie nie mając przewodnika. Pan Maksym jest człowiekiem ciepłym , cierpliwym, o niezwykłym wyczuciu ludzkich, duchowych zakamarków. Swoją pracę traktuje jak powołanie. Sama metoda hipnoterapii nie ma w sobie nic „szamańskiego” , jest wykorzystaniem ludzkiej wyobraźni. Przyszłam na terapię bez większego przekonania. Dzisiaj wiem, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Ze swojej strony zachęcam wszystkich zagubionych. Wasze życie stanie się lepsze.

Marcin.

Duży profesjonalizm, skuteczność przede wszystkim i co warte podkreślenia nie próbuje uzależnić od siebie klienta.

Hanna.

Wizyta zmieniła moje obawy co do hipnozy w ogóle i tej metody terapii. Po pierwszej wizycie poczułam już pierwsze, pozytywne symptomy terapii.

Sebastian B.

Maksym to zdecydowanie człowiek z ogromną energią tworzenia, niezwykłymi umiejętnościami, ogromną pasją i nieszablonowym podejściem do tego co robi. Wie, że aby być najlepszym trzeba rozwijać się bez przerwy i konsekwentnie to realizuje! Genialny trener, skuteczny terapeuta i wspaniały przyjaciel.Polecam wszystkim!

Katarzyna L.

Maksym jest cudownym człowiekiem posiadającym nie tylko ogromną wiedzę z przeróżnych zakresów, ale i doświadczenie, dzięki czemu jego pomoc, a nawet sama obecność jest zawsze nieoceniona. Każde spotkanie poszerza horyzonty i wnosi na kolejny stopień na schodach rozwoju, a że zawsze odbywa się w świetnej, ciepłej atmosferze, sprawia to, że człowiek nie może doczekać się kolejnych spotkań!

Beata C.
Każde spotkanie otwiera coraz więcej przestrzeni nie tylko we mnie ale w każdym kto uczestniczy w warsztatach. Praca z Maksymem to przyjemność z dużą dozą humoru. Dziękuję Max.
Teresa K.
Ukraiński David Copperfield Skromny, miły i niesamowicie ciepły człowiek, a na scenie budzi się w nim prawdziwy MAG. Polubiłam go od samego początku, za jego dyrektywny – zważywszy na młody wiek – sposób wysławiania się. Ma bardzo dużą wiedzę i świetny warsztat, który ciągle rozwija. Wszyscy widzieliśmy, że oddaje całe serce w to co robi ???? Nie tylko panuje nad swoimi emocjami, ale też z łatwością nad innymi ludźmi.
Bartosz F.
Ogromna wiedza, indywidualne podejscie do każdej osoby, dużo pozytywnej energii po kazdym spotkaniu. Zdecydowanie polecam.
Aleksandra N.
Maksym to bardzo miły i otwarty człowiek, pełen ciepła i humoru. Jego szkolenia są niezwykle interesujące. Wyniosłam z nich ogrom praktycznej wiedzy i dobrego nastroju.
Natalia G.
Młody, ciekawy, ekscentryczny pasjonat. Praca z nim to przygoda, poznanie siebie i droga do uzyskania lepszej wersji siebie. Warto sprawdzić na własnej skórze.
Piotr O.
Perfekcyjna praca, ciekawa wiedza i przede wszystkim empatia przez wieellkie „M”???? Z czystym sumieniem mogę polecić ! ????
Maciej K.
Polecam Pana Maksyma. Mlody zaangażowany w pracę człowiek. Otrzymałem pomoc ktorej było mi potrzeba choć bylem nieco sceptycznie nastawiony. Pan sprawil że moje nastawienie i samopoczucie zmienilo się w juz w czasie spotkania z nim, czego nie doswiadczylem nigdy wczesniej. Polecam gdy ktos szuka natychmiastowej zmiany swojego myslenia i czucie.
Wojtek K.
Maksym jest osobą, która niewątpiwie oprócz wiedzy teoretycznej posiada doświadczenie i talent, którego wiele osób może mu pozazdrościć. Pomgół mi kiedy tego najbardziej potrzebowałem i udowodnił mi, że siłę ludzkiego umysłu. Zdezydowanie jest to osoba godna polecenia ????
Izabela C.
Maksym to bardzo empatyczna osoba, która potrafi wczuć się w pacjenta. Ma duże doświadczenie, które potrafi przekazać, w sposób prosty i komunikatywny. Przez swój warsztat pozwolił mi inaczej spojrzeć na siłę ludzkiego umysłu. Polecam jako dobrego specjalistę i bardzo sympatycznego człowieka.
Iza F.
Maksym to bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Mimo, że nie do końca w to wierzyłam pomógł mi w bardzo trudnej i stresującej sytuacji w pracy. Jedna wizyta pozwoliła mi na odkrycie możliwości mojego umysłu. Jestem w 100% zadowolona z efektów i polecam każdemu, kto nie do końca potrafi poradzić sobie z ciężkimi dla niego sytuacjami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Wojtek D.
Wizyta u Maksyma pozwoliła mi zmienić podejście wobec kilku dręczących mnie problemów; zdałem sobie sprawę, że rozwiązanie jest prostsze, niż się z początku wydawało, dlatego był to czas dobrze wykorzystany. Maksym jest człowiekiem otwartym, przyjaznym i chętnym do pomocy, a przez to godnym polecenia.
Magdalena K.

Jestem wdzięczna Ci Max za profesjonalne szkolenie, styl prowadzenia i energię jaką nam przekazałeśKażdemu będę polecać Twoje szkolenia.
W zasadzie już to robię. Pozdrawiam Cię cieplutko

Monika Z.

Przez 20 lat miałam okazję odbyć wiele szkoleń. Myślałam, że niewiele już mnie zaskoczy ale ten warsztat był wart każdej minuty mojej uważności i skupienia Nie pamiętam bym z taką uwagą chłonęła wiedzę i z takim żalem wyjeżdżała bo mi mało. Max – z wdzięcznością chylę czoła twojemu talentowi, wiedzy i pełnemu profesjonalizmowi oraz faktowi, że masz bardzo dużo człowieka w człowieku  Masz we mnie wiernego fana bracie

Elżbieta K.

Jeszcze nigdy z żadnego szkolenia nie przyswoiłam tyle wiedzy co na tych warsztatach, po prostu budzę się rano i mam to w głowie, wystarczy teraz tylko trenować, aby dobrze z tej wiedzy korzystać. I to jest dobre! Nasz trener to urodzony profesjonalista. Maks jesteś wielki! 

Małgorzata S.

Wspaniałe warsztaty magiczne miejsce z cudownymi ludźmi poprowadzone przez profesjonalistę. Dziękuję Max 
i do zobaczenia 

Joanna S.

Było to świetne szkolenie prowadzone przez Specjalistę z wyjątkowymi ludźmi i w cudownym miejscu. Jestem Wszystkim wdzięczna, a szczególnie Tobie Maks, że mogłam w nim uczestniczyć.  czekam na grudzień 

Zostaw swoją opinię