Strefa klienta

Audioterapia

Korekcja psychosomatyki –
odnowienie systemów
działania organizmu

Korekcja psychosomatyki - odnowienie systemów działania organizmu

Czy kiedyś z prawdziwym zaciekawieniem
studiowałeś pracę swojego organizmu?

Czy zastanawiałeś się jak precyzyjnie on działa?
Jak niesamowite jest to, że wszystko co się w nim dzieje, nie wymaga twojej uwagi, a mimo to funkcjonuje na twoją korzyść.

or

Warto się temu przyjrzeć i poświęcić trochę czasu
na wędrówkę poprzez różne części, aby poprawić ich działanie, a w konsekwencji poczuć się bardziej rozluźnionym i szczęśliwym.
Dobrze jest podczas codziennego zgiełku pozwolić sobie na prawdziwy odpoczynek – nie tylko fizyczny, ale także psychiczny oraz chwilę wytchnienia dla naszego organizmu

Efekty, które najczęściej występują po tym seansie:

  • uspokojenie systemu nerwowego
  • wyrównanie stanu psychicznego i emocjonalnego
  • polepszenie jakości snu
  • normalizacja rytmu serca
  • normalizacja ciśnienia i krążenia krwi
  • wyrównanie oddechu
  • uspokojenie procesów myślowych
  • wyciszenie się
  • polepszenie koncentracji
  • zmniejszenie napięć

Jak to działa?

Format – nagranie audio
Trwałość – 40 minut
Cena – 79 zł
Dostęp – natychmiastowy dostęp do pliku na platformie przez czas nieokreślony. Szczegóły dostępu do Audioterapii będą wysłane na mail od razu po zakupie.

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt, praca ze sobą w formacie audioterapii wymaga odosobnienia w miejscu, gdzie nikt Tobie nie będzie przeszkadzał, skupienia się i wykonania instrukcji podanych przez Maksyma Komara.

or

Opinie

Irena

Z audioterapii korzystam ok 1.5 miesiąca. Jest to moje pierwsze doświadczenie z tego rodzaju terapią. Jestem po ciężkiej stracie. Nie byłam w stanie psychicznego załamania ani depresji, ale ciężko to przeżywam. Po pierwszym przesłuchaniu terapii poczułam lekką ulgę. Trochę zeszło psychiczne i (bardziej) fizyczne napięcie. Terapii słuchałam przeważnie wieczorem lub kiedy byłam sama w domu, aby nikt mi nie przeszkadzał w tym czasie. Kilka razy nawet zasnęłam, ponieważ terapia działa bardzo uspokajająco. Ale przeżywałam i inny dość ciekawy stan. Nie byłam we śnie, nie myślałam o niczym innym. Zamykałam oczy, słuchałam głosu i koncentrowałam się na oddechu, i swoim ciele. Odprężałam się i odczuwałam, jakbym była w półśnie -pierwszy raz odczuwałam coś takiego. Terapii nie stosowałam codziennie. Starałam się słuchać kilka razy w tygodniu, zwłaszcza kiedy odczuwałam większe psychiczne napięcie. Po terapii zauważyłam, że poprawiał mi się humor, czułam się wypoczęta. Wiem, że długi czas przede mną jeszcze aby przepracować mój problem, ale terapia zdecydowanie mi w tym pomaga. Przede wszystkim daje poczucie spokoju i odprężenia się oraz pozwala na chwilę zostawić myśli o nim, aby pobyć tylko ze sobą.

Asia

Nie przepadam za medytacjami, zagłębianiem się w głąb siebie i w swoje wnętrze. Nie jestem osobą, która analizuje wszystko, co dzieje się w środku. No bo w jakim celu to rozgrzebywać, skoro jestem, żyje i jest w porządku tak, jak jest? Jednak muszę przyznać, że czas spędzony na tej audioterapii, był dobrze wykorzystany, nie żałuję. Na pewno zeszło ze mnie dużo napięć i stresu. Znacznie się uspokoiłam. Mam bardzo stresująca pracę, wiec danie sobie przestrzeni na odpoczynek było zbawienne. To było takie zatrzymanie się w ciągłym pędzie.

Mateusz

Włączając sesję chciałem się odprężyć, poczuć spokój i tak też się stało. Udało mi się wyciszyć, odstresować oraz zrzucić stres dnia codziennego. Moje samonapędzające się myśli zwolniły i trochę odpłynąłem.

Umów sesję

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Newsletter

"*" indicates required fields

Consent*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.