Trener hipnozy,
hipnoterapeuta

Więcej

Leczenie hipnozą: Moja metoda

Pracując wiele lat z ludźmi z całego świata jako hipnoterapeuta, zauważyłem pewne algorytmy oraz wzorce zachowań, co zainspirowało mnie do stworzenia unikalnej metody pracy z ludzką psychiką i zachowaniem człowieka.

Podstawą mojej metody jest hipnoza. Pozwala na przepracowanie problemów z różnych obszarów życia: od zdrowia i poczucia własnej wartości, uzależnień po finanse i relacje. Metoda charakteryzuje się skutecznością i szybkim tempem uzyskania pożądanego efektu. Większość problemów da się rozwiązać podczas maksymalnie pięciu seansów, a często wystarczy nawet tylko jeden. Odwiedź mój gabinet hipnozy lub wypróbuj moje audioterapie!

Seanse
terapeutyczne

Hipnoterapia, czyli leczenie hipnozą, jako jedna z najskuteczniejszych rodzajów terapii,
daje efekty w bardzo krótkim czasie. Większość problemów można
trwale rozwiązać w trakcie maksymalnie kilku spotkań.
Niektóre problemy nawet w ciągu jednego.

Więcej

Audioterapie

W obecnych, bardzo zautomatyzowanych czasach, zależy mi na tym, aby każdy miał dostęp do profesjonalnej pomocy, jaką niesie hipnoza, nawet w zaciszu własnego domu.

Audioterapie są to moje autorskie nagrania, w których przeprowadzam Cię przez proces terapeutyczny. Hipnoterapia pozwala Ci popracować ze sobą, ze swoimi problemami i przemyśleniami, bez fizycznej obecności w moim gabinecie terapeutycznym.

W jakich
przypadkach
mogę Ci pomóc

Zakres problemów, w których mogę pomóc Ci jako hipnoterapeuta jest bardzo szeroki.
Począwszy od zmiany szkodliwych przekonań, poprzez redukcję stresu i napięć po przepracowywanie traum i fobii. Chcesz rozwiązać któryś z tych problemów? Odwiedź mój gabinet hipnozy!

Więcej

Opinie

Beata

Polecam z całego serca, terapie i szkolenia przerobione fantastycznie.
Maksym oprócz tego że jest profesjonalista, jest wspaniałym ciepłym i dobrym człowiekiem. Empatyczny, rozumiejący, delikatny a przy tym bardzo konkretny i profesjonalny. To terapeuta który osiąga zamierzone wyniki. Żaden temat nie jest dla niego trudny. Polecam.

Sylwia

Polecam zabieg hipnoterapii wszystkim zestresowanym, zagubionym, chcącym lepiej zrozumieć siebie. Pan Maksym w trakcie zaledwie 3 wizyt pomógł mi zapanować nad stresem i poprawić jakość życia, pokazał mi również metody pracy nad sobą i radzenia sobie ze stresem w „warunkach domowych”. Serdecznie dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Ula

Czułam się bezpiecznie. Poczułam się zrozumiana. A po usłudze poczułam jak moje wnętrze zmienia się. Tak, jakby coś wracało na swoje miejsce. Czułam się rozluźniona, spokojniejsza, moje strachy już nie były straszne. Na koniec zostałam poczęstowana pomarańczową herbatą i cząstkami pomarańczy. Bardzo mi się to podobało i smakowało wybornie. Tak, mogę polecić hipnoterapię z udziałem Maksyma Komara.

Iza

Maksym to bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Mimo, że nie do końca w to wierzyłam pomógł mi w bardzo trudnej i stresującej sytuacji w pracy. Jedna wizyta pozwoliła mi na odkrycie możliwości mojego umysłu. Jestem w 100% zadowolona z efektów i polecam każdemu, kto nie do końca potrafi poradzić sobie z ciężkimi dla niego sytuacjami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Maciek

Polecam Pana Maksyma. Młody zaangażowany w pracę człowiek. Otrzymałem pomoc której było mi potrzeba choć byłem nieco sceptycznie nastawiony. Pan sprawił że moje nastawienie i samopoczucie zmieniło się w już w czasie spotkania z nim, czego nie doświadczyłem nigdy wcześniej. Polecam gdy ktoś szuka natychmiastowej zmiany swojego myslenia i czucie.

Szkolenia dla
terapeutów

Profesjonalne kursy i szkolenia dla osób, które są zainteresowane
hipnozą, chcą pomagać ludziom, czy też związać z tym
swoją przyszłość jako terapeuci i hipnoterapeuci.

Więcej

Newsletter

Czy chcesz, abym wysyłał Ci sprawdzone metody, jak skutecznie zarządzać swoją psychiką?

*Administratorem Twoich danych osobowych jest firma PHTI sp. z o.o i przetwarza je na zasadach określonych w Polityce prywatności

Zapisz się

FAQ

Ile trwa sesja terapeutyczna?

Jeden seans trwa 60- 80 minut.

Jak szybko osiąga się efekt?

Jest to pytanie, na które dokładnie odpowiadam podczas pierwszego spotkania, kiedy już zaczynamy naszą pracę. Z mojej praktyki wynika, że większość problemów da się rozwiązać w ciągu 3-5 seansów.

Dlaczego tak szybko uzyskuje się efekt?

Zazwyczaj dlatego, ponieważ korzystam z wielu narzędzi terapeutycznych i po zapoznaniu się z problemem dobieram jak najlepsze rozwiązanie.

Co lepsze - seans terapeutyczny w gabinecie lub online?

Zależy o jakim problemie mówimy. Sesja online umożliwia przepracowania szerokiego spektrum problemów, natomiast nigdy nie zastąpi żywego kontaktu między terapeutą a klientem/ pacjentem. W gabinecie zakres problemów do rozpracowania jest znacznie szerszy.

Czy obowiązuje Pana tajemnica tego co usłyszy Pan z ust "pacjenta/klienta"?

Tak, oczywiście. Wszystko co odbywa się podczas terapii jest objęte tajemnicą, zgodne z moralnymi i etycznymi normami.

Czy zawsze podczas sesji terapeutycznej stosuje się hipnozę?

Hipnoza jest jednym z wielu narzędzi terapeutycznych, które stosuję w swojej pracy. W związku z czym sięgam po nią wtedy, gdy jest potrzebna do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu. Niemądrze byłoby stosować hipnozę, jeśli można uzyskać lepszy, skuteczniejszy i szybszy efekt, za pomocą innych narzędzi terapeutycznych.

Czym jest hipnoza regresyjna?

Hipnoza regresyjna to praca z pamięcią. Podczas seansu, klient, będąc w głębokim skupieniu i koncentracji, cofa się pamięcią do wydarzeń z wcześniejszego okresu życia. Najczęściej jest to wydarzenie traumatyczne. Oczywiście nie da się zmienić tego, co już się wydarzyło, ponieważ należy to już do przeszłości. Jednakże, aby trauma nie dyktowała ram zachowań i szablonów według których postępujemy, człowiek będąc tu i teraz cofa się wspomnieniami do tamtych przeżyć, przez co może zmienić do nich swój stosunek. Wpływa to korzystnie na rozwiązanie problemu oraz dzięki temu możliwe będzie przepracowanie i odpuszczenie traum.

Gdzie dostanę więcej informacji na temat hipnozy i terapii?

Umów sesję

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Newsletter

"*" indicates required fields

Consent*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.